Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Witamy nowy rok szkolny 2023/2024.
    Początek roku szkolnego. Rozdzwoniły się dzwonki. Koniec wakacji, czas na naukę!
   W tym roku szkolnym pierwsze spotkanie po wakacjach odbyło się 4 września. Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie , nauczyciele i rodzice zebrali się na placu szkolny o godzinie 9.00. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Na początku głos zabrała pani Dyrektor Joanna Bernat, witając wszystkich bardzo serdecznie, szczególnie ciepłe słowa skierowała do dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły. W dalszej części wystąpienia Pani Dyrektor zapoznała z organizacją placówki i przedstawiła krótkie sprawozdanie z prac remontowych w czasie wakacji, na koniec życzyła wszystkim dobrego i owocnego roku szkolnego. Następnie udzieliła głosu uczennicy klasy VII a- przedstawicielce Samorządu Uczniowskiego- Zofii Rokicie. Po części oficjalnej uczniowie udali się do sal  lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.
            Niech ten rok szkolny przynosi sukcesy, radość  i dobre oceny.
POWODZENIA!!!!