Oddział przedszkolny

MGOKiS w Stąporkowie oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Stąporkowie zapraszają do udziału w projekcie „Dobry start – kolory zmysłów”, którego są partnerami. Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Społecznej Aktywności i Wspierania Edukacji „EduCo” jest dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!”. Fundacja BGK nagrodziła 50 projektów spośród ponad dwóch tysięcy. Celem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych grupy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w wieku 3-6 lat z gminy Stąporków, które nie mają możliwości uczestniczenia w nowoczesnych i innowacyjnych formach edukacji. Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony http://www.zspstaporkow.szkolnastrona.pl w zakładce oddział przedszkolny lub u wychowawcy oddziału przedszkolnego.