Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Wakacje, nareszcie wakacje!!!

W piątek, 23 czerwca br. zadźwięczał ostatni dzwonek, ale nie wzywał na lekcje, tylko oznajmił, że zaczynają się wakacje. Zaczęło się od pamiątkowego zdjęcia absolwentów, nietypowo ze względu na deszczową pogodę w hali sportowej. Następnie ósmoklasiści udali się wraz ze swoimi wychowawcami do sal po odbiór świadectw.
       Uczniowie klas 4 -7  zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie serdecznie powitała ich Pani Dyrektor Joanna Bernat. Wyjątkowymi gośćmi byli rodzice. Po wprowadzeni pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu pani Dyrektor przedstawiła krótkie sprawozdanie z minionego roku szkolnego. Następnym punktem było rozdanie nagród książkowych za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, działalność na rzecz szkoły i wolontariat.

Puchary dla uczennic z najwyższą średnią powędrowały do Mai Świercz - uczennicy klasy 5a i Magdaleny Polakowskiej – uczennicy klasy 6a. Obie dziewczynki uzyskały średnią ocen 5,42. Z najwyższą średnią ocen była klasa 6a.

Następnie nagrody książkowe i dyplomy otrzymali uczniowie, którzy osiągnęli średnią 4,75 i więcej. Serdeczne gratulacje otrzymali rodzice prymusów.

Wawrzeńczyk Julia 5,36
Milewicz Wiktoria 5,18
Malasińska Laura 5,09
Łagowski Aleksander 5,00
Ura Hanna 5,00
Chwaścińska Maja 5,00
Mołdawa Tomasz 4,91
Stępień Jakub 4,91
Jedynak Tymon 4,82
Kita Zuzanna 4,82
Kowalczyk Maja 4,82
Zwierzchowski Wiktor 4,82

Fidos Emilia( 5,18),
Gryz Amelia( 5,18),
Domagała Nikola ( 5,09),
Salata Maja ( 5,0),
Zych Kornel ( 4,91),
Kowalczyk Franciszek ( 4,82)

Świercz Maja 5,42

Lena Lisowska- 4,83
Maksymilian Dulewicz-4,75
Jakub Młodawski- 4,75

Z najwyższą frekwencją okazała się być klasa 6a.
Ani jednego dnia w szkole nie opuścili:
Patryk Polakowski – 4b
Maja Świercz – 5a
Tomasz Domagała – 5b
Maksymilian Ptak – 6b

Za sukcesy odniesione w sporcie nagrody książkowe i dyplomy otrzymała duża grupa dziewcząt, które do zawodów przygotowywała pani Bożena Pokusa.
Uhonorowane dziewczęta to:
Magdalena Polakowska, Łucja Sadlińska, Jagoda Jedynak, Laura Wróbel, Miller Hanna, Tomasik Izabela, Gabriela Wojciechowska, Emilia Niebudek, Aleksandra Stęoień, Lena Gębska, Gabriela Kusztal, Hanna Żak

Sukcesy w sporcie odnosili też chłopcy nad formą których czuwał Pan Ryszard Janus:
Tomasz Domagała, Oskar Wydra, Tymon Jedynak, Dominik Ciaś, Adam Bednarz, Bartosz Łazarczyk i Aleksander Łagowski

Następnie wręczono nagrody książkowe za zaangażowanie w działania Fanklubu Dwójki – Gabriela Kusztal i Martyna Szczepanik oraz podziękowania za Wolontariat.
Po krótkim programie artystycznym głos zabrała ponownie pani Dyrektor, przesyłając gorące wakacyjne życzenia i podziękowania  skierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Do zobaczenia we wrześniu.