Wojewódzki przegląd małych form teatralnych

12 czerwca 2023r. w Kieleckim Teatrze Lalki i Aktora ,,Kubuś” odbył się konkurs na realizację sztuki teatralnej dotyczącej propagowania zasad bezpiecznego zachowania się na drogach, promowania zdrowego stylu życia, wolnego od uzależnień i przemocy oraz ukazywanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego. Organizatorami wydarzenia byli: Komenda Wojewódzka Policji i Kuratorium Oświaty w Kielcach. W skład komisji konkursowej weszli przedstawiciele Wojewody Świętokrzyskiego, Kuratorium Oświaty, Policji, WORD -u, Państwowej Straży Pożarnej oraz Dyrektor w/w Teatru.
      Uczniowie naszej szkoły (z klas 6a i 5b) w składzie: Polakowska Magdalena, Bielecki Igor, Bednarz Adam, Kowalska Patrycja, Jedynak Jagoda, Sadlińska Łucja i Bała Iza – przedstawili spektakl pt. ,,W sieci zła”, dzięki któremu zajęli II miejsce. Amatorską grupę teatralną przygotowały panie Małgorzata Szot i Urszula Kalińska.
      Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!