Uczniowie klas II - III na wycieczce w Warszawie

W dniu 4 października 2022 roku uczniowie klas II i III naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe do Warszawy. Głównym celem wycieczki było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Jest to interaktywna wystawa, na której znajduje się około 340 eksponatów w sześciu galeriach tematycznych oraz Teatr Robotyczny, Park Odkrywców i planetarium. Są tam stanowiska doświadczalne i narzędzia pozwalające na samodzielne poszerzanie wiedzy i wyjaśnianie wielu zjawisk. Wizytę w CNK rozpoczęliśmy od obejrzenia przedstawienia teatralnego z Robo-Aktorami w rolach głównych - Kopernik, następnie Seans w planetarium ,,Astronauta oraz panorama Warszawy nad Wisłą. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy.