Młodzi doradcy Burmistrza

To będzie 3 edycja działania w ramach projektu „Młodzi Doradcy Burmistrza” w Gminie Stąporków. Burmistrz Stąporkowa zaprasza do współpracy:
- po dwóch przedstawicieli każdej publicznej szkoły podstawowej z terenu naszej gminy
- po jednym przedstawicielu każdej niepublicznej szkoły podstawowej z terenu naszej gminy
- trzech przedstawicieli szkoły ponadpodstawowej – naszej Górki
- trzy osoby uczące się w szkołach ponadpodstawowych poza terenem gminy, a mieszkające w gminie Stąporków
- trzech studentów z terenu naszej gminy
Aby się zgłosić do projektu wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz zostać młodym doradcą Burmistrza?
Odpowiedzi do 3000 znaków prosimy przesyłać na maila: justyna.kolodziejczyk@staporkow.pl do 10 października 2022 r.
Młody Doradca Burmistrza będzie reprezentantem swej grupy społecznej, będzie brał udział w konsultacjach inicjatyw i zamierzeń dotyczących dzieci i młodzieży, będzie mógł występować z własnym pomysłem i inicjatywą, będzie głosem doradczym burmistrz Stąporkowa.