Skończyły się wakacje, czas wracać do szkoły.
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wróciliśmy do tradycyjnego rozpoczęcia roku szkolnego. Wzorem lat ubiegłych na placu szkolnym zebrali się uczniowie, rodzice, nauczyciele, aby powitać nowy rok szkolny 2022/2023.
Na początku głos zabrała Pani Dyrektor Joanna Bernat, witając wszystkich bardzo serdecznie i ciepło, szczególne słowa powitania skierowała do najmłodszych- przedszkolaków i uczniów klas pierwszych. Złożyła krótkie sprawozdanie z prac remontowych, jakie przeprowadzono w czasie wakacji.
Pani Dyrektor na zakończenie życzyła Wszystkim dobrego roku szkolnego, uczniom- sukcesów w nauce, dobrych ocen, a nauczycielom - wytrwałości, zdrowia i zadowolenia z pracy. Po uroczystym powitaniu uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami