Walentynki

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki. Już od samego rana było czuć podekscytowanie wszystkich uczniów oraz atmosferę tego święta. Uczniowie naszej szkoły mieli na sobie elementy garderoby w kolorze czerwonym a na korytarzach można było dostrzec dekoracje, które oddawały romantyczny nastrój. Biblioteka oraz Samorząd Uczniowski zorganizowali kiermasz walentynkowy, w czasie którego uczniowie mogli kupić sobie kartki walentynkowe, drobne upominki oraz pyszne przekąski. Oczywiście najbardziej oczekiwanym momentem całego tego dnia była poczta walentynkowa przez którą można było wysłać list miłosny do swojego ,,obiektu westchnień”. W czasie przerw słychać było rozmowy o tym kto ile listów dostał i od kogo one są. Z okazji Walentynek w czasie długiej przerwy odbyła się wspólna zabawa taneczna. Serdeczne podziękowania pragniemy skierować do przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, którzy przeprowadzili zabawy  integrujące społeczność szkolną i bawili się zarówno z rówieśnikami jak i z młodszymi koleżankami i kolegami.

Ten dzień był pełen wrażeń:)