„Mini Playback Show”

21 marca odbył się szkolny konkurs” Mini Playback Show”!!! Pomysłodawczyniami imprezy były Panie: Justyna Lipowska, Karolina Pióro, Joanna Żak, Ewa Ciaś, Katarzyna Rusin.
Tematyką konkursu była  prezentacja programu artystycznego polegająca  na zabawie w naśladownictwo gwiazd muzyki polskiej lub zagranicznej (od muzyki klasycznej do muzyki współczesnej) poprzez jak najwierniejsze wcielenie się w rolę - imitując ich śpiew i taniec, przy wykorzystaniu autentycznych utworów jako playbacku, w przygotowanych we własnym zakresie strojach i rekwizytach. W konkursie wzięło udział 22 uczniów. Mieliśmy przyjemność zobaczyć: Sarsę, Cleo, Alvaro Soler, Tomasza Karolaka, a nawet Dodę .  Występy uważnie obserwowali członkowie jury, Panie: Dorota Bała, Ewa Ciaś oraz Anna Postuła. Komisja  oceniająca  punktowała  w  skali od 1 do 6  każdy następujący element:  strój, poprawna imitacja śpiewu,  dobór repertuaru, ogólne wrażenie, charakteryzacja, oryginalność , oddanie charakteru wybranej piosenki w odpowiednim układzie tanecznym; i w ten oto sposób wyłoniono miejsce I dla Leny Zawady za wcielenie się w Cleo,miejsce II zdobył zespół Boney M czyli:  Kacper Wasiński, Lena Gębska, Aleksandra Stępień, Łucja Sadlińska, natomiast miejsce III otrzymała Wiktoria Bała z piosenką zespołu Disko Kids „ Tańcz tańcz”.  Wszystkie występujące dzieci dostały nagrody, dyplomy, słodycze oraz uczestniczyły w słodkim poczęstunku i herbatce. Również super dopingująca publiczność nagrodzona została cukierkami.

Serdeczne PODZIĘKOWANIA dla sponsorów i przyjaciół szkoły: RADY RODZICÓW PSP 2 w Stąporkowie, Pana Artura Rybickiego, Pana Sławomira Młodawskiego, Pani Iwony Ścibisz, oraz dla nauczycieli: Karoliny Pióro, Ewy Ciaś, Joanny Żak, Justyny Lipowskiej  za UFUNDOWANIE NAGRÓD, ŁAKOCI  I POCZĘSTUNKU DLA NASZYCH DZIECI!!!!!

TO BYŁA UDANA IMPREZA! Organizatorzy mają nadzieję, że konkurs „Mini Playback Show wpisze się w tradycję PSP2