Wyjazd Mikołajkowy klas siódmych

Uczniowie klas siódmych Mikołajki spędzili w Skarżysku - Kamiennej. Najpierw dawka solidnej historycznej wiedzy w Muzeum Orła Białego. Oprócz zwiedzania muzeum z przewodnikiem, ogladania eksponatów w budunku i na zewnątrz, uczniowie wzięli udział w warsztatach "Game book". Zadaniem uczniów było kierowanie losami Janka, który był członkiem Szarych Szeregów i miał do wykonania zadanie. Podejmowane przez uczniów decyzje wpływały na losy bohatera. Nastepnym punktem programu było lodowisko. Niektórzy uczniowie pierwszy raz próbowali swoich sił na łyżwach, mimo to wszyscy świetnie sobie radzili. Na koniec w Mc Donaldzie podczas posiłku spotkała nas miła niespodzianka w postaci Śnieżynki, która wykonywała zwierzątka i kwiaty z baloników oraz rozdawała mikołajkowe maski. Było super!