Zabawa Choinkowa

25 stycznia uczniowie naszej szkoły bawli sie na zabawie choinkowej. Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najładniejsze przebranie uczniów całej klasy. Konkurs ten wygrała klasa VI b w przebraniach greckich bogów, II miejsce - przebrane za zwierzęta dziewczyny z VI a, zaś III miejsce zdobyli uczniowie klasy IVb. Nagrody w postaci wyjścia na pizzę oraz  słodkiej niespodzianki ufundowała Rada Rodziców. Za trzecie miejsce nagrodą jest dzień bez pytania.

Jak widać na zdjęciach uczniowie klas 0-3 również bawili się świetnie przy dźwiękach największych przebojów. Hitem okazała się piosenka "Chocolate choco choco". Zabawę dla dzieci poprowadził  DJ Karol. W trakcie przerwy był oczywiście czas na poczęstunek, który zorganizowała Rada Rodziców. To był dzień pełen wrażeń dla najmłodszych.