Całe życie jest szkołą... Pożegnanie trzecioklasistów

CAŁE  ŻYCIE JEST SZKOŁĄ.
Pożegnanie absolwentów klas III gimnazjum.
W dniu 25 czerwca 2015r. o godz.11.00 odbyła się uroczysta część artystyczna  poświęcona dla naszych trzecioklasistów. Koleżanki i koledzy z klas drugich skierowali do absolwentów wiele ciepłych słów, nie zabrakło życzeń i podziękowań. Pani Dyrektor JOANNA BERNAT w swoim przemówieniu podkreśliła, że czas szybko płynie, ale nie był on  na pewno stracony, szczególnie dla tych, którzy ukończyli szkołę z dobrymi wynikami, zajmowali czołowe miejsca w konkursach
 i zawodach,  reprezentowali szkołę na zewnątrz, działali w organizacjach szkolnych i pracowali jako wolontariusze.
Było dużo dyplomów, nagród książkowych za wysoką średnią, za wyniki sportowe.
Na szczególne wyróżnienie zasłużył uczeń klasy III E MIKOŁAJ WRÓBEL, autor wyróżnionego filmu "Łowca autografów " w VIII edycji Paryskiego Festiwalu Filmów Młodzieżowych, obecna na uroczystości pani burmistrz DOROTA ŁUKOMSKA uhonorowała Mikołaja nagrodą pieniężną w kwocie 200 zł.
Nagrodę książkową i dyplom otrzymała laureatka konkursu języka polskiego - KATARZYNA LISOWSKA  i pani MAŁGORZATA FIGIEL, która przygotowywała uczennicę do konkursu.
Puchar dla najlepszego absolwenta trafił do ucznia klasy III B - JAKUBA KURPIA.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!!
Absolwentom życzymy udanych wakacji, trafnego wyboru szkól, życzliwości, przyjaźni i sukcesów w życiu, do zobaczenia w dorosłym życiu!!!