Wiosna, wiosna ...

WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA ACH TO TY?

Nasi gimnazjaliści powitali wiosnę w piątkowe południe - 20 marca br. Nie poszli na wagary, nie pojechali do kina, świetnie  bawili się w szkole. Inicjatorem tego wydarzenia był Samorząd Uczniowski, który w porozumieniu z Panią Dyrektor Joanną Bernat zamieścił w swoim rocznym planie - Galę Kabaretów z okazji Dnia Wiosny. Uczniowie z każdej klasy mieli przygotować krótki występ: skecz, taniec, piosenkę. Na scenie zaprezentowały się prawie wszystkie klasy. Poziom był bardzo wysoki. Publiczność bawiła się doskonale, poleciały łezki, ale nie z żalu, tylko ze śmiechu.
   Jury w składzie: p. Joanna Bernat, p. Małgorzata Szot, p. Barbara Chajska, p. Monika Kaczmarek i p. Sławomir Jedynak mieli trudne zadanie, musieli dokonać wyboru najlepszych.
   Zwyciężyła klasa IA, drugie miejsce przypadło klasie IIIA, a trzecie-klasie II D.
Wybrano osobowość Gali, a został nią uczeń Dawid Lisowski z klasy IID.
Gratulujemy zwycięzcom!!!
  Można stwierdzić ,że po tak "ciepłych" występach wiosna zagościła na dobre, nie tylko na zewnątrz, ale w naszych sercach!!!!