Dzień Komisji Edukacji Narodowej i ślubowanie klas pierwszych

13. 10. 2014 roku w naszej szkole świętowaliśmy  Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji  odbyła się akademia , która składała się z dwóch części. Na początku wszystkich zebranych powitała pani dyrektor mgr Joanna Bernat .Następnie byliśmy świadkami uroczystości ślubowania klas pierwszych. Wzorem poprzednich lat pierwszoklasiści przyrzekali m.in. godnie reprezentować swoją szkołę, rozwijać własną  osobowość ,  być tolerancyjnym  oraz odnosić się z szacunkiem do dorosłych. Wszystkich pierwszaków serdecznie powitała w gronie braci uczniowskiej przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego- Ola Polakowska. Na koniec odbyła się część artystyczna poświęcona pracownikom oświaty. Brali w niej udział przedstawiciele wielu klas, ale największe zaangażowanie wykazała  klasa III B. Po raz pierwszy zaprezentowali się na scenie naszej szkoły uczniowie klas pierwszych, którzy pięknie recytowali wiersz Wisławy Szymborskiej. W tej części akademii mogliśmy posłuchać nie tylko refleksyjnych wierszy, ale przede wszystkim świetnie bawiliśmy się, oglądając humorystyczne scenki z życia szkoły, a także słuchając wesołych piosenek.  Na koniec uroczystości wszyscy pracownicy szkoły wysłuchali życzeń od pani Dyrektor i Przewodniczącej Rady Rodziców.
W wesołym nastroju rozeszliśmy się do klas na zajęcia lekcyjne.
Uroczystośc przygotowana była pod kierunkiem nauczycieli pań:Moniki Łękawskiej, Ewy Słoki i WYCHOWAWCÓW KLAS PIERWSZYCH W OSOBACH: p.Bożeny Pokusy,pKatarzyny Matyszczak,p.Marii Wiśniewskiej, p.Alicji Stępień,p.Barbary Kaweckiej i p.Katarzyny Jędrzejczyk.