Festiwal piosenki niezłomnej

W dniu 4 października 2017r.w Kieleckim Centrum Kultury Natalia Boruń-uczennica klasy V B, uczestniczyła w eliminacjach wojewódzkich, które skierowane były do mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Brało w nich udział 120 osób.
          W kategorii Natalii wystąpiły 23 osoby, z których Jury nagrodziło pięć.
Natalia zaspiewała: „ Walczyk Lilu” i „Kolędę Warszawską 1939”, zajęła II miejsce w województwie i otrzymała nominację do przesłuchań ogólnopolskich, które odbyły się 12 listopada 2017 r. w Krakowie. Wyróżnieniem, które otrzymała w Krakowie był udział w koncercie Filharmonii Krakowskiej. Festiwal miał na celu upowszechnianie wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Żołnierzach Niezłomnych.