Miejsko-gminne zawody w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców.

Dnia 26.02.2011r. w hali sportowej w Stąporkowie rozegrano Turniej Mini Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Do zawodów przystąpiły trzy drużyny chłopców, które reprezentowały: SP Niekłań, SP 1 Stąporków i SP 2 Stąporków oraz dwie drużyny dziewcząt: SP Niekłań i SP 2 Stąporków.

Wśród chłopców zwyciężyła ,,stąporkowska dwójka'' przed ,,jedynką'' i Niekłaniem.

Wśród dziewcząt lepszą okazała się drużyna z Niekłania .

Wyniki:

Chłopcy:

SP 2 Stąporków - SP 1 Stąporków  2 : 3

SP 2 Stąporków - SP Niekłań  2 : 1

SP Niekłań - SP 1 Stąporków  4 : 4

Tabela końcowa:

I m-ce SP 2 Stąporków

II m-ce SP 1 Stąporków

III m-ce SP Niekłań

Skład zwycięskiej drużyny :

Karol Łusiakowski, Wiktor Bała, Wojciech Wleciał, Cezary Wierzbicki, Dawid Milcarz, Damian Tararuj, Szymon Taler, Jakub Smoliński, Karol Lisowski, Łukasz Stępień, Mateusz Szcześniak, Jakub Kowalczyk, Mateusz Jaworski, Mikołaj Wróbel.

Dziewczęta:

SP 2 Stąporków - SP Niekłań  5 : 6

Tabela końcowa:

I m-ce SP Niekłań

II m-ce SP 2 Stąporków

Drużynę dziewcząt reprezentowały:

Wiktoria Lunge, Weronika Jedynak, Wiktoria Rurarczyk, Agata Nowek, Anna Misiowiec, Julia Ordzińska, Aleksandra Szcześniak, Iza Brożyna.

Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta uzyskały awans do powiatowych zawodów w Mini Piłce Ręcznej.