Lista uczestników konkursu: ,,Wiem wszystko o Polsce, bo jestem Polakiem”

1. Julia Młodawska klasa VIII - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Krasnej.
  2. Hubert Purtak klasa VIII - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Krasnej.
  3. Maciej Rupniewski klasa VIII - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Krasnej.
  4. Dariusz Jaworowski klasa VI b – Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppor. Karola Niedzielskiego ,,Dobosza’’w Niekłaniu Wielkim.
  5. Kuba Słoka klasa VI b – Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppor. Karola Niedzielskiego ,,Dobosza’’w Niekłaniu Wielkim.
  6. Wojciech Szkurłat klasa VI a – Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppor. Karola Niedzielskiego,, Dobosza’’w Niekłaniu Wielkim.
  7. Aleksandra Pluta klasa VIII a -   Publiczna Szkoła Podstawowej Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Stąporkowie.
  8. Matylda Choromańska klasa VII a - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie.
  9. Magdalena Kowalczyk klasa VIII a – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie.
  10.  Zofia Kloczkowska klasa VIII b - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie.