Wiosenny Turniej Muzyczny

Wiosnę powitaliśmy ze śpiewem i z przytupem. 22 marca uczniowie klas 4-8 wzięli udział w Wiosennym Turnieju Muzycznym zorganizowanym przez opiekunki Fanklubu Dwójki - Justynę Serek i Karolinę Sojdę. Zespoły klasowe rywalizowały w trzech konkurencjach wzorowanych na teleturniejach "Twoja twarz brzmi znajomo", "Tak to leciało" oraz "Jaka to melodia". Uczniowie, wsparci przez wychowawców przygotowali wspaniałe widowisko. Pomysłowe stroje, przemyślane rekwizyty, taniec i choreografia dopracowane w najdrobniejszych detalach robiły wrażenie. Wszyscy uczniowie wykazali się znajomością tekstów piosenek, ich tytułów i wykonawców. Poziom był bardzo wysoki. I miejsce i voucher na pizzę zdobyła klasa 7a, II miejsce zajęła- klasa 5a, pozostałe klasy, z jednakową liczbą punktów uplasowały się na miejscu III. Za 2 i 3 miejsce uczniowie otrzymali Dzień bez pytania i kartkówek. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało Jury w składzie: pan dyrektor Wojciech Ćwik, pani Barbara Kawecka i Weronika Kaczmarczyk z klasy 8a. Pomocą w doborze repertuaru służyła pani Edyta Adamiec, zaś uczniowie klasy 8a stanowili obsługę techniczną. Voucher na pizzę zostanie sfinansowany ze środków Stowarzyszenia "Nasza Szkoła". Dziękujemy!