Świąteczne kartki

W ramach corocznej akcji charytatywnej Szkolnego Klubu Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego, młodzież i nauczyciele naszej szkoły przekazali życzenia świąteczne  mieszkańcom dwóch ośrodków: Schroniska dla Osób Bezdomnych w Stąporkowie oraz Schroniska dla Osób Bezdomnych w Biłgoraju.                                                                                 Życzenia na  kartkach świątecznych napisali uczniowie wszystkich klas, również absolwenci naszej szkoły. Na ręce pracowników ośrodków złożyliśmy również stroiki  oraz mydełka w płynie. W akcję zbiórki mydeł włączyli się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.
  Do schroniska w Stąporkowie zawieźliśmy również książki oraz  poczęstunek dla mieszkańców w postaci słodkich wypieków. Mamy nadzieję, że czas Świąt Bożego Narodzenia upłynie w atmosferze życzliwości i spokoju.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w przeprowadzeniu wyżej wymienionej akcji. Dobre uczynki mają większą moc niż słowa, a nasze małe gesty potrafią czynić dobro.
Opiekunowie Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego.