Wycieczka klasy 6b do Kielc

Wycieczka klasy 6b do Kielc to efekt końcowy pracy zespołowej. Wychowawczyni zaproponowała uczniom zaplanowanie i oszacowanie ceny wycieczki, w której chcieliby wziąć udział. Trzyosobowe zespoły świetnie wywiązały się z zadania i opracowały następujące propozycje wycieczek: Fabryka bombek w Staszowie, Centrum wspinaczkowe w Radomiu, Muzeum Orła Białego w Skarżysku Kamiennej, Lodowisko w Końskich, Paintball laserowy w Kielcach, Park trampolin w Kielcach. Wszystkie wycieczki zostały starannie zaplanowane, a koszty oszacowane. Najbardziej uczniom spodobał się wyjazd do fabryki bombek. Niestety, w okresie przedświątecznym fabryka była oblegana i niedostępna do zwiedzania. Na kolejnych miejscach uplasowały się trampoliny i paintball laserowy. Postanowiliśmy zrealizować obie atrakcje za jednym zamachem. Wyjazd odbył się 14 grudnia. Uczniowie świetnie się bawili, a jednocześnie mieli okazję współpracować ze sobą przy organizacji imprezy. Dzięki temu, że mieli duży wpływ na wybór atrakcji, obecność na wycieczce była stuprocentowa. Dziękujemy rodzicom, że pomimo dość wysokiego kosztu wyjazdu, umożliwili dzieciom udział w wycieczce.