Akcja "Szkoła Pamięta"

25 października Samorząd Uczniowski uczcił pamięć żołnierzy AK poległych na naszych terenach oraz cywilnych ofiar II wojny światowej. Wraz z opiekunem, Renatą Rutkowską, przedstawiciele SU udali się do kilku miejsc pamięci, których jest w naszej gminie bardzo wiele. Odwiedziliśmy Wielką Wieś, Smarków, Furmanów, Niekłań oraz Wólkę Plebańską.
27 października uczniowie klasy czwartej a oraz szóstej b udali się do pomnika rodziny Gutów - miejsca pamięci narodowej na terenie Stąporkowa. Uporządkowali pomnik i chodnik, zapalili znicze i złożyli wiązanki.
27 października uczniowie klasy piątej a i piątej b zapalili znicze na grobach zmarłych nauczycieli naszej gminy pochowanych na cmentarzu w Stąporkowie.