Ślubowanie pierwszoklasistów

19 października 2023 r. odbyło się uroczyste Ślubowanie na ucznia klasy pierwszej.
Przewodnicząca szkoły powitała uczniów klas pierwszych, następnie pierwszoklasiści przedstawili część artystyczną, na którą składały się wiersze, piosenki, znajomość zasad ruchu drogowego oraz taniec. Po prezentacji umiejętności i wiadomości, pierwszoklasiści w pięknych biretach na głowach w podniosłej atmosferze przed pocztem sztandarowym ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, oraz swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Po złożeniu ślubowania Pani dyrektor Joanna Bernat dokonała symbolicznego aktu pasowania na ucznia. Uczniom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i legitymacje. Dziękujemy również pani Burmistrz Dorocie Łukomskiej za przybycie, miłe słowo i prezenty. Po burzy oklasków pierwszoklasiści wrócili do klasy, gdzie czekały na nich słodkości przygotowane przez rodziców.
W imieniu wychowawców serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom za wspaniałą organizację i współpracę .