Dzień Chłopaka

W piątek 29 września oraz w poniedziałek 2 października, jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji chłopcy wzięli udział w różnych konkursach i zabawach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Chłopcy mieli do wykonania takie zadania jak: rysowanie z zasłoniętymi oczami, kręcenie jak najdłużej kołem Hula Hoop, przejście stopa za stopą po wyznaczonej linii z zamkniętymi oczami, zabawę w gorące krzesła, czy malowanie wybranym lakierem paznokci swoich koleżanek. Musieli też wykazać się znajomością tytułów bajek i lektur. Zadania nie były łatwe. Jury obserwowało zmagania uczniów i  musiało wyłonić w każdej klasie zwycięzcę, który otrzymał dyplom Super Chłopaka oraz słodki batonik.
Zabawa w tych dniach była przednia i dała wiele radości - na twarzach chłopców widniał szeroki, szczery uśmiech.