Spotkanie z Mikołajem

"Spotkanie z Mikołajem" Nasze Dzieci są niezwykle pracowite. W tym roku postanowiły piaskiem "wymalować" świąteczne ozdoby, przygotować Kartki Świąteczne dla Bliskich z którymi nie będą mogli spotkać się w te Święta. W ferworze tych wszystkich świątecznych przygotowań na chwile zapomniały, że to Mikołajki. Ale Mikołaj nie zapomniał!!! I tak oto zapracowanym Dzieciom zrobił niespodziankę..... Radość i okrzyki Dzieci natychmiast wypełniły salę szkolną. Dzieci śpiewały dla Mikołaja, mówiły o swoich dobrych uczynkach, pytały Go o zdrowie i historię jego życia. Mikołaj wzruszony pracowitością naszych Maluczkich dziękował im za dobre serca i wręczył wspaniałe prezenty. Każdy przedszkolak miał w swojej półeczce przygotowany magiczny obrazek dla Mikołaja. Obrazki miały dodawać Mikołajowi energii i przypominać o naszej szkole. Żal było sie żegnać. To był niezwykły dzień.