W Niekłaniu pieśnią oddali hołd Żołnierzom Niepodległej

W czwartek 5 marca w Publicznej Szkole Podstawowej im. ppor. Karola Niedzielskiego ,,Dobosza” w Niekłaniu Wielkim odbył się koncert o nazwie „Młodość dla Niepodległej”. Jest to jeden z etapów programu edukacyjnego „Młodość dla Niepodległej, czyli wespół w zespół po drogach wolnej Polski”, który został zrealizowany w ramach współpracy Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły oraz zaprzyjaźnionej PSP w Niekłaniu Wielkim. Celem spotkania było oddanie hołdu żołnierzowi. Żołnierzowi będącemu na każdym etapie swojej drogi po Niepodległość. Podczas Wieczornicy mieliśmy okazje posłuchać oraz włączyć się we wspólne śpiewanie pięknych utworów patriotycznych i żołnierskich. Ten koncert dostarczył wszystkim dużo radości i wzbudził niezapomniane emocje.