, 28 kwietnia 2024

Zapytanie ofertowe dotyczące modernizacji dachu w PG i modernizacji podłoża i schodów w PSP2

Znak: ZSP.271.1./ZO/2014                                                   Stąporków, dnia 24.03.2014 rok

ZAPYTANIE OFERTOWE

dotyczące zamówienia o wartości szacunkowej nie przekraczającej w skali roku wyrażoną w złotych równowartość kwoty 14 000,00 euro.

Zamawiający

Nazwa:                       Zespół Szkół Publicznych w Stąporkowie

Ulica; nr:                    ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 114

Kod; miejscowość:    26-220 Stąporków

Tel:                            (41) 37-41-082

Fax:                           (41) 37-41-082

NIP:                           658-19-81-119

REGON:                    292894755

e-mail                        sp2staporkow@op.pl

godziny pracy: pn. - pt. od 7.30 do 15.30

www.zspstaporkow.szkolnastrona.pl/bip

W związku z przyznaniem przez Radę Miejską w Stąporkowie środków finansowych na realizację dwóch zadań:

1. „Modernizacja dachu w Zespole Szkół Publicznych w Stąporkowie” (budynek gimnazjum)  w wysokości  -  100 000,00 zł

2. "Modernizacja podłoża na korytarzach i schodach w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Stąporkowie"  w wysokości  -  40 000,00 zł

Zespół Szkół Publicznych w Stąporkowie zwraca się z prośbą o  przesłanie oferty cenowej na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na:

Zadanie nr 1. „Modernizacja dachu w Zespole Szkół Publicznych w Stąporkowie”

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie;

• projektu budowlano-wykonawczego,

• specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,

• przedmiaru robót,

• kosztorysu inwestorskiego,

modernizacji pokrycia dachowego na budynku gimnazjum wraz z robotami towarzyszącymi. Powierzchnia dachu ok. 1000 m2. Przed przystąpieniem do prac projektowych niezbędne są oględziny starego pokrycia dachowego i stwierdzenie jego stanu technicznego. Sprawdzenie  właściwości termicznych oraz rodzaju wentylacji. Wybór (po akceptacji Zamawiającego) metody remontu pokrycia.

Kosztorys inwestorski należy sporządzić przy zastosowaniu cen robocizny, materiałów i sprzętu jakie występują na rynku lokalnym.

Zadanie nr 2. "Modernizacja podłoża na korytarzach i schodach w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Stąporkowie".

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przedmiaru robót, kosztorysu inwestorskiego oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót  dla następującego zakresu robót remontowych:

• Rozbiórka istniejącej posadzki z płytek ceramicznych gresowych o wym. 30x30 cm. na korytarzach budynku szkoły podstawowej  piętro I i II oraz klatce schodowej.

- korytarze - ok 220 m2

- klatka schodowa - ok.70 m2

• Ocena stanu technicznego istniejącego podłoża betonowego a w przypadku jego złego stanu technicznego skucie i zaprojektowanie nowego.

• Zaprojektowanie nowej posadzki z wykładziny PCV (np: typu tarkett) lub innego zaproponowanego materiału odpowiadającego wymaganiom dla podłogi w tego typu obiektach.

• Sporządzenie rysunku wzoru i kolorystyki wykładziny.

Kosztorys inwestorski oraz STWiOR należy sporządzić w 1 egz. oraz w wersji elektronicznej oddzielnie dla korytarzy i oddzielnie dla klatki schodowej.

1. Pożądany termin realizacji – 30 dni od daty podpisania umowy.

2. Ofertę należy złożyć zgodnie z załączonym wzorem. (załącznik nr 1).

3. Ofertę należy złożyć do dnia 7 kwietnia 2014 roku do godziny 13:00 w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej w Stąporkowie lub wysłać pocztą na ww. adres  Zamawiającego. Oferty nadesłane pocztą będą zakwalifikowane do postępowania    ofertowego pod warunkiem  ich dostarczenia przez pocztę do terminu określonego w     pkt. 3.

4. Wykonawca jest zobowiązany do określenia całkowitej ceny brutto – za całość zamówienia tj. zadanie nr 1 i 2. Dodatkowo każde zadanie należy wycenić oddzielnie.  Do oceny oferty będzie przyjmowany łączny koszt obu zadań.  Przy wyborze oferty zamawiający kierował się będzie najniższą zaoferowaną ceną.

5. Szczegółowych informacji dotyczących przedmiotu zamówienia udziela Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Stąporkowie  mgr Joanna Bernat tel. 41/37-41-517(82) lub tel. kom. 692-120-785.

6. Ofertę należy złożyć w zamkniętej kopercie z napisem: „Zapytanie ofertowe”.

7. O wyborze oferty najkorzystniejszej wszyscy zostaną powiadomieni listownie.

8. W załączeniu przedstawiamy projekt przyszłej umowy (załącznik nr 2).

UWAGA !!

Zamawiający posiada dokumentację budowlaną budynku gimnazjum w stanie niekompletnym.

……….....................................

Wytworzono:2014-03-24 00:00przez: Wojciech Ćwik