Konkursy w roku szkolnym 2018-2019

Klasa IIa SP – K. Paluch – III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Szachowym,

Klasa V SP – K. Pelc, M. Jaworska, A. Malasiński – III miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwo na Piątkę,

Konkurs na Bajkowe Przebranie z okazji Międzynarodowego Dnia Bajki – I miejsce – uczniowie klasy IIa i IIb.

Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości organizowano szereg konkursów – plastyczny, multimedialny,
- zbiórka surowców wtórnych – I miejsce – klasa IIId Gimn.
- gra terenowa „Zaginiony rozkaz Piłsudskiego” – I miejsce – klasy IIIa Gimn. i IIId Gimn.

Uczennica Natalia Boruń z klasy 7b brała udział w konkursach piosenki: udział w Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Warszawie, zajęła I miejsce w 4 Stąporkowskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy dziecinie”,zajęła  III miejsce w Etapie Wojewódzkim 3 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. H. Kasiewicza „Kima”.