Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 114

Tel:(41) 37-41-082

E-mail: sp2staporkow@op.pl

Konkursy w roku szkolnym 2017-2018

Konkursy gminne:

-  ,,Młodzież zapobiega pożarom” I miejsce - Weronika Kaczmarska VI B

- ,,Bądźmy bezpieczni” - I miejsce - Anna Szewczykowska, II miejsce Domagała Oskar i Jakub Madej

- ,,Ekologia w poezji i prozie” - I miejsce Michalina Pardoła i Igor Kawecki, II miejsce - Julia Stąpór, III miejsce Klaudia Kaniowska

- ,,Życzenia dla Polski na kolejne 100 lat” - II miejsce Michalina Pardoła i Magdalena Kowalczyk, III miejsce Marcelina Ćwik i Julia Kołodziejczyk, wyróżnienie - Oskar Dzwonnik

- gminny konkurs kolęd i pastorałek ,,Śpiewajmy Dziecinie” - I miejsce Natalia Boruń

- Olimpiada Matematyczna Przedszkoli - III miejsce Fidos Roksana, Małkiewicz Oskar, Bielecki Szymon

Konkursy powiatowe:

- Rajd harcerski ,,Smoka Tortowego” - II miejsce drużyny ,,Wilki”

- Najsympatyczniejsza klasa - II miejsce klasa I B

Konkursy wojewódzkie:

- Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej ,,Jasnogórska Królowa Polski” - wyróżnienie Natalii Siwek

- Finał I Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego - tytuł finalisty Natalia Siwek

- Wojewódzki Konkurs Recytatorski - Wojciech Misiowiec, Zofia Kloczkowska

- Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej - II miejsce Natalia Boruń

- V Regionalny Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej Święty Krzyż 2018 - wyróżnienie Natalia Boruń

- Brązowa Odznaka Chorągwiana Jodła - wyróżnienie i przyznanie odznaki

Konkursy ogólnopolskie:

- XXVIII Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski - laureat Brązowego Klucza do Tajemnic Wszechświata - Wojciech Misiowiec

- 23 Ogólnopolski Konkurs Piosenki ,,Wygraj Sukces” - wyróżnienie Natalia Boruń

- VII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej - wyróżnienie Natalia Boruń

Zawody miejsko - gminne - osiągnięcia dziewcząt:

- I miejsce mini piłka koszykowa, tenis stołowy, mini piłka ręczna

- II miejsce w halowej piłce nożnej, mini piłce siatkowej, badmintonie drużynowym, drużynowych biegach przełajowych w trójboju LA

Zawody sportowe powiatowe:

- III miejsce mini piłka koszykowa

Zawody miejsko - gminne - osiągnięcia chłopców:

- I miejsce mini piłka nożna, mini piłka ręczna, mini piłka koszykowa, drużynowy tenis stołowy,

- II miejsce mini piłka siatkowa

Zawody powiatowe:

- II miejsce mini piłka nożna

- II miejsce mini piłka koszykowa

- V miejsce - mini piłka ręczna

Finały wojewódzkie:

- III miejsce czwórbój LA

- VI miejsce sztafeta szwedzka

- III miejsce czwórbój LA indywidualnie

- III miejsce mini piłka nożna

- VII miejsce mini piłka siatkowa