Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 114

Tel:(41) 37-41-082

E-mail: sp2staporkow@op.pl

Konkursy w roku szkolnym 2016/2017

Uczniowie wzięli udział w konkursach:


1.  Gminny konkurs Kolęd i Pastorałek ,,Śpiewajmy Dziecinie 2017” – II miejsce Natalia Boruń

2.  X Jubileuszowy Gminny Konkurs Sztuki  Recytatorskiej ,,Wierszowisko” – nominacja do udziału w konkursie wojewódzkim – Nikola Osóbka, Zofia Kloczkowska, Eliza Szcześniak

3.  Gminny konkurs plastyczny ,,Stąporków za 100 lat” –  wyróżnienie Amelia Młodawska, Martyna Wiśniewska, Jakub Banak, Eliza Szcześniak, Alicja Komisarczyk, Maciej Gibała

4.  Gminny Konkurs o Samorządzie Terytorialnym ,,50 lat Nadania Miastu Stąporków Praw Miejskich” -  I miejsce Natalia Siwek

5.  Gminny konkurs ekologiczny ,, Ekologicznie modni”

Uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w rozgrywkach sportowych.

 

Osiągnięcia dziewcząt:

      - zawody miejsko – gminne (drużynowo):

  II miejsce w mini piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego,

  I miejsce w mini piłce nożnej halowej,

  I miejsce w mini piłce koszykowej,

  II miejsce w mini piłce siatkowej,

  I miejsce w mini piłce ręcznej,

  III miejsce w trójboju LA,

  I miejsce w drużynowych biegach przełajowych,

        indywidualnie:

 I miejsce Alicja Komisarczyk w biegu na dyst. 800 m,

 II miejsce Zofia Kloczkowska w biegu na dyst. 800 m,

 III miejsce Olga Górecka w biegu na dyst. 800 m,

 IV miejsce Julia Kościelniak w biegu na dyst. 800 m,

 V miejsce Zuzanna Lunge w biegu na dyst. 800 m,

 IV miejsce Oliwia Dulewicz w indywidualnym tenisie stołowym,

 V miejsce Wiktoria Kaczmarczyk w indywidualnym tenisie stołowym,

 III miejsce Olga Górecka i Zofia Kloczkowska w drużynowym tenisie stołowym,

 IV miejsce Wiktoria Kaczmarczyk w badmintonie indywidualnym,

 IV miejsce Wiktoria Kaczmarczyk i Julia Adamczyk w badmintonie drużynowym,

        - zawody powiatowe (drużynowo):

 IV miejsce w mini piłce nożnej halowej,

 IV miejsce w mini piłce koszykowej,

 VI miejsce w mini piłce siatkowej,

indywidualnie:

 IV miejsce Wiktoria Malinowska w badmintonie indywidualnym

         – półfinał wojewódzki (drużynowo)

 IV miejsce w mini piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego,

 IV miejsce w mini piłce halowej,

 V miejsce w mini piłce koszykowej

Osiągnięcia chłopców:

         - zawody miejsko – gminne:

 I miejsce w mini piłce nożnej,

 I miejsce w mini piłce ręcznej,

 I miejsce w mini piłce koszykowej,

 I miejsce w czwórboju LA,

 I miejsce w trójboju LA,

 I miejsce w drużynowym tenisie stołowym,

 I miejsce w badmintonie drużynowym,

 I miejsce w drużynowych biegach przełajowych,

 II miejsce w mini piłce siatkowej

indywidualnie:

 I miejsce Mateusz Różański w biegu na dyst. 1000 m,

 I miejsce Szymon Wiśniewski w tenisie stołowym,

 I miejsce Szymon Wiśniewski w badmintonie,

 I miejsce Mateusz Nowaczek w trójboju LA,

 I miejsce Cyprian Dziubiński w biegu na dyst. 60 m,

 II miejsce Krzysztof Rupniewski w biegu na dyst. 60 m,

 I miejsce Mateusz Usiński w rzucie piłeczką palantową,

 III miejsce Mateusz Usiński w skoku w dal,

 II miejsce Bartłomiej Domagała w trójboju LA,

 III miejsce Kacper Szmul w trójboju LA,

 II miejsce Krzysztof Rupniewski w tenisie stołowym,

 II miejsce Patryk Kolus w biegu na dyst. 800 m,

        - zawody powiatowe (drużynowo):

 V miejsce w mini piłce siatkowej,

 VI miejsce w tenisie stołowym

indywidualnie:

 IV miejsce Szymon Wiśniewski w badmintonie

        - półfinały wojewódzkie (drużynowo):

 VI miejsce w mini piłce nożnej,

 V miejsce w mini piłce ręcznej

         - finały wojewódzkie (drużynowo):

 VIII miejsce w czwórboju LA,

 III miejsce w trójboju LA

indywidualnie:

 Mateusz Nowaczek – Mistrzostwo Województwa w trójboju LA.