Pierwsza zbiórka - „Podróż w czasie”

Dnia 17 października odbyła się pierwsza zbiórka „ Młodych Wilków”.
Od tego wszystko się zaczęło, że Młode Wilki na szkolnym placu znalazły coś cennego!!!
         Poruszając sie wg wskazówek starej, zakurzonej mapy dotarliśmy do miejsca w którym zakopana była kapsuła czasu z 1980 r. W tajnej, już bardzo zniszczonej kapsule znajdowały się: stare książki, zdjęcia ówczesnych uczniów szkoły oraz list. Treść listu była bardzo trudna do odczytania ze względu na zniszczenia, jednak wspólnie udało nam się go rozszyfrować i poznać, krótkie historie tamtejszej młodzieży oraz przede wszystkim „tajemnice wilka”. W liście zawarte były również zasady i obowiązki Młodych Wilkowów o  których tytuł  się staramy.

Żeby jednak dotrzeć do mapy, która do tego wykopaliska nas doprowadziła musieliśmy wykonać szereg trudnych zadań: matematycznych  i sprawnościowych, które były ukryte w oznaczonych miejscach na terenie szkoły. Mimo tego, że jeszcze nie znamy się zbyt dobrze to wykazaliśmy się świetną współpracą i dzięki temu sprawnie poradziliśmy sobie z zadaniami i do wykopaliska dotarliśmy przed czasem. Jesteśmy zgranym zespołem. Skarby zabezpieczyliśmy w naszej Wilczówce, jako trofea.  Było super, czekamy z niecierpliwością na kolejną spotkanie.

„ Są tu z nami młode wilki!!!!!

Są tu z nami młode wilki

Wszystkie maja dziarskie minki

wszystkie maja dziarskie minki

I niczego się nie boją

i niczego się nie boją

Bo pod dobrą są kontrolą

bo pod dobrą są kontrolą  ,    auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!