Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 114

Tel:(41) 37-41-082

E-mail: sp2staporkow@op.pl

MIEJSKO-GMINNE ZAWODY W TRÓJBOJU LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W STĄPORKOWIE


Dnia 20 maja 2017r. odbyły się miejsko-gminne zawody w Trójboju LA dziewcząt i chłopców w Stąporkowie. Startowały 3 drużyny chłopców i 3 drużyny dziewcząt. Zawodniczki z PSP nr 2 w Stąporkowie zajęły III miejsce, a zawodnicy I miejsce.

Skład drużyny dziewcząt:

Lp.

Nazwisko i imię

Bieg 60m

Rzut piłeczką palantową

Skok w dal

Punkty

1.

Kloczkowska Zofia

10,15s. 46p.

25m 34p.

3,66m 43p.

123

2.

Górecka Olga

10,75s. 30p.

20m 24p.

3,11m 24p.

78

3.

Kościelniak Julia

11,85s. 10p.

17m 18p.

3,31m 31p.

59

Klasyfikacja końcowa :

I m-ce SP Niekłań 532 pkt.

II m-ce SP 1 Stąporków 331 pkt.

III m-ce SP 2 Stąporków 260 pkt.

Klasyfikacja końcowa ( indywidualnie):

II m-ce Zofia Kloczkowska – 123pkt

I m-ce Zofia Kloczkowska – w biegu na dystansie 60m

II m-ce Zofia Kloczkowska – w skoku w dal

Skład drużyny chłopców:

Lp.

Imię i nazwisko

Bieg 60m

Rzut piłeczką palantową

Skok w dal

Punkty

1.

Mateusz Usiński

10,01s. 29p.

49m 73p.

4,11m 42p.

144

2.

Mateusz Nowaczek

9,41s. 45p.

39m 53p.

4,09m 42p..

140

3.

Oskar Wilczyński

9,61s. 39p.

38,5m 52p.

4,01m 39p.

130

4.

Krzysztof Rupniewski

9,24s. 51p.

39m 53p.

3,50m 22p.

126

5.

Cyprian Dziubiński

8,67s. 71p.

26m 27p.

3,62m 26p.

124

6.

Bartłomiej Domagała

10,08s. 27p.

35m 45p.

3,44m 21p.

93

7.

Mateusz Purtak

10,98s. 8p.

35m 45p.

3,44m 21p.

74

Klasyfikacja końcowa :

I m-ce SP 2 Stąporków -664pkt.

II m-ce SP Niekłań-531pkt.

III m-c SP 1 Stąporków -515 pkt.

Klasyfikacja końcowa( indywidualnie):

III m-ce Mateusz Usiński – 144pkt.

I m-ce Cyprian Dziubiński w biegu na 60m

II m-ce Krzysztof Rupniewski w biegu na 60m

I m-ce Mateusz Usiński w rzucie piłeczką palantową

III m-ce Mateusz Usiński w skoku w dal