Rajd Smoka Tortowego

XXVII Rajd Smoka Tortowego: "Drużyna Pierścienia" 26-28.05.2017 r.

6 KDH im. Szarych Szeregów "Wilki" znowu na tropie przygody. Nasz 15 osobowy patrol pod nazwą krasnale i hobbity wyruszył pierwszego dnia ze Stąporkowa do Miedzierzy. Drugiego dnia wyruszyliśmy do Dziebałtowa, gdzie była meta rajdu. Po drodze czekały na nas różne zadania do wykonania. Bez względu na pogodę daliśmy radę pokonać pajęczynę strasznego pająka, nasza koleżanka uwolniła się z zawiązanego worka, zawody w toczenie beczek też nie były dla nas straszne. Rozwiązywaliśmy zagadki i popisywaliśmy się wiedzą na temat powieści: "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Wszelkie trudy wędrówki, które spotkaliśmy po drodze osłodził nam fakt, że zdobyliśmy drugie miejsce. Druhny i druhowie hip hip hura.