Wycieczka klas czwartych do Warszawy

13 maja w piątek 2016r. klasy IVA i IVB oraz dwie uczennice z klasy IIIB pojechali na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie byli na degustacji  czekolady w Pijalni E. Wedla, w ,,Staroświeckim Sklepie,” zwiedzali Stare Miasto a tu zobaczyli Rynek, Barbakan, Pomnik Małego Powstańca. Odbyli spacer Krakowskim Przedmieściem do Pałacu Prezydenckiego i do Grobu Nieznanego Żołnierza. Następnie pojechali do Pałacu króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie, gdzie zwiedzili zabytkowe komnaty i wzięli udział w mini warsztatach, podczas których poznali m.in. elementy stroju szlacheckiego. Po smacznym posiłku zjedzonym również w Wilanowie, udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Opiekunkami wycieczki były panie – Urszula Krzepkowska, Małgorzata Węgorzewska, Renata Rutkowska i Małgorzata Szot.