Dzień Niezapominajki - integracja z drużyną harcerską z Krasnej

13.05 .2016 r. - trzynastu harcerzy 6 KDH "Wilki" brało udział w integracyjnym rajdzie do Krasnej.
Tematyką rajdu był Dzień Niezapominajki - stąd u nas niebieskie stroje (koszulki drużyny były w modzie) oraz emblematy niezapominajek. Była jak zwykle świetna zabawa. Zostaliśmy serdecznie przywitani przez druhnę Teresę Kozłowską, która poczęstowała wygłodniałych harcerzy przekąskami. My również w ramach podziękowania wręczyliśmy druhnie kwiat niezapominajki ręcznie wykonany, a naszych kolegów i koleżanki poczęstowaliśmy słodkościami. Wspólne pląsy harcerskie, zabawy i śpiewanie pozwoliło nam się lepiej poznać. Następnie udaliśmy się do Leśnictwa w Krasnej na lekcję przyrody na temat bezpiecznego zachowanie się w lesie. Otrzymaliśmy pamiątkowe książki oraz breloczki. Podziękowaliśmy nadleśnictwu kwiatami niezapominajki w wersji naturalnej i sztucznej. Wspólne ognisko zostało ugaszone przez majowy deszcz, ale wszyscy zdążyli upiec i zjeść kiełbaski oraz chlebek.
Krasnej dziękujemy za gościnę.❤