1 czerwca - Dzień Dziecka

W tym roku Dzień Dziecka obchodzony był w naszej szkole niezwykle kolorowo. W klasach I-III panie wychowawczynie zorganizowały dzieciom turniej sportowy. Było 6 konkurencji między innymi tor przeszkód, sztafeta. Dzieci były dopingowane przez przybyłych rodziców. Po rozgrywkach sportowych dzieci otrzymały poczęstunek sponsorowany przez Radę Rodziców - słodką bułeczkę oraz herbatkę.Natomiast na podsumowaniu zajęć panie: dyrektor Joanna Bernat oraz pani wicedyrektor Ewa Chrapek rozdały wszystkim dzieciom batoniki, a klasy otrzymały prezenty: piłkę do nogi, piłkę do kosza, oraz zestaw do gry w badmintona, a także pamiątkowe dyplomy. W klasach IV - VI Każda klasa losowała barwy, w których odziana miała kibicować swojej drużynie w zawodach sportowych. Drużyny rywalizowały w piłce ręcznej. Wygrały klasy VI b, V b i IV a. Nagrodą było wyjście na pizzę. Najlepiej dopingujacą klasą wybrana została klasa IV a, która w kolorze białym upodobniła sie do greckich bogów.Sponsorami nagród było Stowarzyszenie na rzecz pomocy szkole "Nasza Szkoła".