Miejsko-gminne zawody o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Stąporkowie.

Miejsko-gminne zawody o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego w  Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców  w Stąporkowie.

Dnia 15 listopada  2014 r. w hali sportowej ZSP w Stąporkowie odbyły się miejsko-gminne zawody o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły trzy reprezentacje dziewcząt i chłopców: PSP nr 2 Stąporków, PSP nr 1 Stąporków, PSP Niekłań. Zespoły zagrały systemem ,,każdy z każdym”. Dziewczęta z PSP nr 2 w Stąporkowie zajęły  I miejsce, a chłopcy III miejsce.

Dziewczęta:

Wyniki:

SP 2 Stąporków – SP 1 Stąporków ( 2 : 0 )

SP 2 Stąporków – SP Niekłań ( 2:0 )

SP 1 Stąporków – SP Niekłań ( 0:2 )

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP 2 Stąporków

II miejsce – SP Niekłań

III miejsce – SP 1 Stąporków

Skład  drużyny dziewcząt z PSP nr 2 w Stąporkowie:

Kocowicz Patrycja, Olejarz Kamila, Sorbian Martyna, Kurcbart Martyna, Zych Aleksandra, Kucy Amanda, Swat Natalia, Fidos Nikola, Młynarczyk Martyna.

Chłopcy:

Wyniki:

SP 1 Stąporków – SP Niekłań ( 0:2)

SP 1 Stąporków – SP 2 Stąporków ( 2:0)

SP Niekłań – SP 2 Stąporków ( 2:0)

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP Niekłań

II miejsce – SP 1 Stąporków

III miejsce – SP 2 Stąporków

Skład drużyny chłopców z PSP nr 2 w Stąporkowie:

Wydra Kacper, Koźlecki Sebastian, Wiśniewski Kacper, Wojna Kacper, Polak Szymon, Augustyniak Bartosz, Okła Bartłomiej, Socha Paweł, Młodawski Adrian, Skorupa Piotr.