Miejsko-gminne zawody w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców w Niekłaniu

Dnia 1 maja 2014r. odbyły się miejsko-gminne zawody w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców w Niekłaniu. Startowały 3 drużyny dziewcząt i 3 drużyny chłopców rocz. 2001 oraz 3 drużyny chłopców rocz. 2002 i 2 drużyny chłopców rocz. 2003.
Zawodniczki z PSP nr 2 w Stąporkowie zajęły II miejsce. Zespół nasz reprezentowały:
Śliwak Michalina, Kurp Martyna, Mączka Aleksandra, Telecka Klaudia, Dróżdż Kamila, Kucy Amanda, Rut Julia, Łusiakowska Daria, Krakowiak Ewa.
SP Niekłań – SP 2 Stąporków 1:0
SP 2 Stąporków – SP 1 Stąporków 3:0
SP Niekłań – SP 1 Stąporków 1:0
III m-ce SP 1 Stąporków

Zawodnicy z PSP nr 2 w Stąporkowie (rocz.2001) zajęli II miejsce. Drużynę reprezentowali:
Wydra Artur, Łazarczyk Grzegorz, Jakubowski Marcel, Jartyś Dominik, Kołodziejski Przemysław, Smoliński Mikołaj, Kurp Maciej, Pałka Adam, Szkurłat Eryk.
SP Niekłań – SP 2 Stąporków 2:1
SP Niekłań – SP 1 Stąporków 1:1
SP 2 Stąporków – SP 1 Stąporków 4:2
III m-ce SP 1 Stąporków

Zawodnicy z PSP nr 2 w Stąporkowie (rocz. 2002) zajęli II miejsce. Drużynę reprezentowali:
Socha Paweł, Wydra Kacper, Gwarek Kacper, Młodawski Adrian, Bednarz Michał, Skorupa Piotr, Augustyniak Bartosz, Wiśniewski Kacper, Wojna Kacper, Cuper Maksymilian.
SP Niekłań – SP 2 Stąporków 3:1
SP Niekłań – SP 1 Stąporków 6:0
SP 2 Stąporków – SP 1 Stąporków 4:3
III m-ce SP 1 Stąporków

Zawodnicy z PSP nr 2 w Stąporkowie ( rocz.2003) zajęli I miejsce. Drużynę reprezentowali:
Okła Bartłomiej, Socha Kacper, Majos Bartosz, Gwarek Kacper, Augustyniak Bartosz, Kwaśniewski Hubert, Kujawa Miłosz.
Wynik meczu:
SP 2 Stąporków – SP Niekłań 3:0