Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawąWitamy

na stronie internetowej

Publicznego Gimnazjum

w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Józefa Piłsudskiego 114

powiat konecki

województwo świętokrzyskie

e - dziennik: http://www.idziennik.edu.pl/

Aktualności: Projekty

Procent od serca!

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła" działające przy Zespole Szkół Publicznych w Stąporkowie zwraca się do rodziców, osób prowadzących działalność gospodarczą i wszystkich sympatyków szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych dzieci. Wystarczy wypełnić PIT, a Urząd Skarbowy sam prześle pieniądze.

W odpowiedniej rubryce PIT wpisz:

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole

„Nasza Szkoła"

Numer KRS 0000300121

Międzynarodowy Dzień Tańca

Taniec współczesny, nowoczesny, towarzyski, ludowy, tradycyjny – dziś każdy styl taneczny obchodzi swoje święto! A my z tej okazji przedstawiamy Wam naszą Koleżankę – Tancerkę, Oliwkę Niepsujewicz ze Szkoły Tańca „Athina”. Ta skromna i niezwykle pracowita dziewczyna wchodząc na parkiet sprawia, że nie daje się od niej oderwać wzroku. W wieku 13 lat osiągnęła już klasę B, a z okazji dzisiejszego święta zgodziła się udzielić nam wywiadu.

Kartka z kalendarza 29-04-2016

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma