Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

ŻYCZENIA

Z okazji zakończenia roku szkolnego Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom  i Pracownikom szkoły życzymy, by okres wakacji był czasem odpoczynku i  radości. Uczniom życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień i szczęśliwego powrotu do szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu!!!!!

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016       W ZAKŁADCE "DLA RODZICÓW"

Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawąWitamy

na stronie internetowej

Publicznego Gimnazjum

w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Józefa Piłsudskiego 114

powiat konecki

województwo świętokrzyskie

e - dziennik: http://www.idziennik.edu.pl/

Aktualności: Dopalacze! Gdzie szukać pomocy?

Procent od serca!

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła" działające przy Zespole Szkół Publicznych w Stąporkowie zwraca się do rodziców, osób prowadzących działalność gospodarczą i wszystkich sympatyków szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych dzieci. Wystarczy wypełnić PIT, a Urząd Skarbowy sam prześle pieniądze.

W odpowiedniej rubryce PIT wpisz:

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole

„Nasza Szkoła"

Numer KRS 0000300121

Wakacje :)

"Każdy z Was mi przyzna rację, że najlepsze są wakacje, można jechać na Mazury lub nad morze albo w góry. Można w lesie biwakować i w namiocie przenocować, można w cieniu odpoczywać lub w jeziorze "żabką" pływać. Można też całymi dniami kopać piłkę z kolegami, można z tatą łowić ryby albo w lesie zbierać grzyby.

Wakacyjna kartka z kalendarza

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma