Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

KOMUNIKAT

Dyrektor ZSP w Stąporkowie informuje, iż w dniach 22, 23, 24 i 29, 30, 31 grudnia 2014r. szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Rodziców proszę o zgłaszanie osobiście lub telefonicznie udziału dziecka w w/w zajęciach do dnia 16.12.2014r. u wychowawcy lub w sekretariacie szkoły.

Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawąWitamy

na stronie internetowej

Publicznego Gimnazjum

w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Józefa Piłsudskiego 114

powiat konecki

województwo świętokrzyskie

e - dziennik: http://www.idziennik.edu.pl/

Aktualności: 11 listopada

Procent od serca!

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła" działające przy Zespole Szkół Publicznych w Stąporkowie zwraca się do rodziców, osób prowadzących działalność gospodarczą i wszystkich sympatyków szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych dzieci. Wystarczy wypełnić PIT, a Urząd Skarbowy sam prześle pieniądze.

W odpowiedniej rubryce PIT wpisz:

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole

„Nasza Szkoła"

Numer KRS 0000300121

Święta Bożego Narodzenia

"Pomódlmy się w Noc Betlejemską, w Noc Szczęśliwego Rozwiązania, by wszystko się nam rozplątało, węzły, konflikty, powikłania. Oby się wszystkie trudne sprawy porozkręcały jak supełki, własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

Świąteczna kartka z kalendarza