Strona startowa

INFORMACJA DLA RODZICÓW DOTYCZĄCA

EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

KWIECIEŃ 2017

W ZAKŁADCE "DLA RODZICÓW"

Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawąWitamy

na stronie internetowej

Publicznego Gimnazjum

w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Józefa Piłsudskiego 114

powiat konecki

województwo świętokrzyskie

e - dziennik: let's go

Aktualności: Koncert charytatywny dla Martyny

Procent od serca!

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła" działające przy Zespole Szkół Publicznych w Stąporkowie zwraca się do rodziców, osób prowadzących działalność gospodarczą i wszystkich sympatyków szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych dzieci. Wystarczy wypełnić PIT, a Urząd Skarbowy sam prześle pieniądze.

W odpowiedniej rubryce PIT wpisz:

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole

„Nasza Szkoła"

Numer KRS 0000300121

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją

Obraz z kartki z kalendarza przedstawia pogrążonego w otchłani rozpaczy Vincenta Van Gogha, który przez 10 lat nie sprzedał ani jednego obrazu. Malarz ten tworzył z nasilającą się depresją, przedstawiając rozpacz i brak alternatywy. Rozwijająca się u niego choroba doprowadziła do samobójstwa. 29 lipca 1890 roku strzelił sobie w serce. Ten przykład podkreśla powagę tego schorzenia i uświadamia nam, że nie można lekceważyć i pozostawiać bez pomocy osób, które zapadają na depresję.

Kartka z kalendarza 23-02-2016