Strona startowa

e - dziennik: https://zspstaporkow.eszkola24.pl/

Aktualności:  Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Procent od serca!

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła" działające przy Zespole Szkół Publicznych w Stąporkowie zwraca się do rodziców, osób prowadzących działalność gospodarczą i wszystkich sympatyków szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych dzieci. Wystarczy wypełnić PIT, a Urząd Skarbowy sam prześle pieniądze.

W odpowiedniej rubryce PIT wpisz:

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole

„Nasza Szkoła"

Numer KRS 0000300121

Początek Roku Szkolnego 2014/2015

Stało się. Dwa wspaniałe, pełne przygód miesiące dobiegły końca, a to oznacza, że rozpoczyna się fala powrotów w szkolne i przedszkolne mury. Długo zastanawialiśmy się czego Wam życzyć z tej okazji i postanowiliśmy wyrazić to słowami: "niech moc będzie z Wami!" :). Wierzymy, że inspirujące, wakacyjne doświadczenia w mądry sposób pozwolą Wam podejść do kolejnych wyzwań, a dzięki temu ten diabełek - nowy rok szkolny - nie okaże się taki straszny, jak go malują. Powodzenia! :)

Kartki z kalendarza 01/02-09-2014

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo