Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawąWitamy

na stronie internetowej

Publicznego Gimnazjum

w Stąporkowie

26-220 Stąporków

ul. Józefa Piłsudskiego 114

powiat konecki

województwo świętokrzyskie

e - dziennik: http://www.idziennik.edu.pl/

Aktualności: Podsumowanie I semestru

Procent od serca!

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła" działające przy Zespole Szkół Publicznych w Stąporkowie zwraca się do rodziców, osób prowadzących działalność gospodarczą i wszystkich sympatyków szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych dzieci. Wystarczy wypełnić PIT, a Urząd Skarbowy sam prześle pieniądze.

W odpowiedniej rubryce PIT wpisz:

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole

„Nasza Szkoła"

Numer KRS 0000300121

Dzień Dentysty i Dzień Teściowej

O bohaterach dzisiejszego dnia krążą legendy i tysiące kawałów. Niektórym z nas, na sam wydźwięk powyższych słów zaczyna szybciej bić serce, niekoniecznie z powodu wielkiej sympatii. Jednak coraz więcej szczęśliwców może z uśmiechem powiedzieć, że moja dentystka i moja teściowa to naprawdę fajne osoby. :)

Kartka z kalendarza 05-03-2015

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma