„Zimowe szaleństwo” Młodych Wilków

Tuż przed feriami zastępy miały okazje zmierzyć się w zabawach na śniegu. Ciepło ubrani, odważnie podeszliśmy do konkurencji bardzo trudnych samych w sobie i jeszcze do wykonania w trudnych warunkach atmosferycznychJ). Ścigaliśmy się na sankach, usypywaliśmy górki, wydeptywaliśmy literowe labirynty. Żeby wygrać musieliśmy współpracować ze sobą, ufać sobie i liczyć na siebie. I co się okazało- większość  konkurencji zakończyło się  remisem dopiero przy ostatniej zdecydowanie wygrały: „Puszyste Ogony” i to ich okrzyknęliśmy zwycięzcami. Zabawa była przednia więc postanowiliśmy jeszcze zagrać na śniegu w dwa ognie: dziewczyny na chłopaków J. Było bardzo wesoło, podekscytowani wróciliśmy do wilczówki na gorącą herbatkę z miodem i ciasteczko.