Dyskoteka andrzejkowa

Andrzejkowy bal...

W poniedziałkowy wieczór -26 listopada 2018 r. W naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. To taneczne szaleństwo owładnęło wszystkich od samego początku, nikt nie schodzil z parkietu, a to dzięki chłopcom z Sekcji medialnej, którzy zadbali o dobrą muzykę. Grunt to udana zabawa! Atrakcją wieczoru był pokój wróżb, trzeba dodać, że bardzo oblegany! Wszyscy, którzy chcieli znać swoją świetlaną przyszłość, ustawiali się w długiej kolejce do wróżek. Dziewczyny z wypiekami na twarzy poznawały imiona mężów, pierwszych miłości, inni szli po radę do kolorowej szklanej kuli. Oby wszystkie przepowiednie się spełniły! Taniec wymaga wysiłku, więc trzeba trochę się posilić, a to nie było trudne, bo kolejny pokój - to mała kawiarenka z łakociami.

Wybrano Miss i Mistera balu, a zostali nimi: Kamila Szot z klasy IIIc i Kacper Gwarek z III b, pani dyrektor Joanna Bernat uhonorowała zwycięzców nagrodami. Brawo dla nich, a była to powtórka sprzed dwóch lat.

Ten wieczór był naprawdę udany, życzymy więcej takich!