Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Pandemia sprawiła, że tegoroczny rok szkolny 2020 był wyjątkowy. Niezwykłe było również jego zakończenie. Maseczki na twarzach uczniów, rodzice czekający na swoje pociechy przed szkołami. Skromna uroczystość pożegnania ósmoklasistów, poprzedzona wykonaniem pamiątkowego zdjęcia, odbyła się w sali gimnastycznej, przy zachowaniu wszystkich niezbędnych środków reżimu sanitarnego. Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego. Pani Dyrektor Joanna Bernat przywitała gości po czym nastąpiło wręczanie nagród:

Puchar dla najlepszego absolwenta otrzymała Zosia Kloczkowska.

Medalami uhonorowano:

Natalię Siwek – laureatkę III Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego i Magdalenę Kowalczyk – laureatkę I Wojewódzkiego Konkursu z Historii.

Dziewczęta otrzymały także bony o wartości 200 zł, które ufundowało Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła” oraz nagrody książkowe i dyplomy.

Dyplomami i nagrodami książkowymi nagrodzeni zostali także opiekunowie laureatek: Małgorzata Szot i Wojciech Ćwik.

Pani Dyrektor wraz z wychowawczyniami klas: 8a – Renatą Rutkowską i 8b – Małgorzatą Szot przystąpiły następnie do wręczania nagród książkowych dla uczniów, którzy otrzymali średnią ocen 4,75 i więcej:

Magdalena Kowalczyk – 8a

Julia Stąpór – 8a

Oliwia Ksel – 8a

Kacper Gołacki – 8a

Zofia Kloczkowska – 8b

Natalia Siwek – 8b

Weronika Kaczmarska – 8b

Patryk Kołodzisjczyk – 8b

Rodzice uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Matylda Choromańska i Kinga Kurp uczennice klasy 7a pożegnały ósmoklasistów, życzyły im wszystkiego najlepszego. Następnie w imieniu absolwentów ze wzruszającymi słowami do zebranych zwróciły się Natalia Siwek i Zosia Kloczkowska. Krótki program artystyczny wypełniły piosenki zaśpiewane przez Natalię Boruń, oraz prezentacje przygotowane przez Magdalenę Kowalczyk, Zosię i Wiktora Kloczkowskich i wicedyrektora. Po przemówieniu, które wygłosiła przewodnicząca Rady Rodziców p. Aneta Bała, ósmoklasiści otrzymali świadectwa, po czym udali się do domów. Życzymy im dostania się do wymarzonych szkół oraz bezpiecznych, udanych wakacji

Ciesz się ciszą