Debata przedwyborcza

25 września 2018r. w naszej szkole odbyła się debata przedwyborcza, podczas której kandydaci na przewodniczącego SU przybliżyli nam swój program, a także odpowiadali na pytania przygotowane przez Samorząd Uczniowski oraz pytania zadawane przez publiczność, czyli przedstawicieli poszczególnych klas. Każdy przygotował się sumiennie do rozmowy, starał się udzielać wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Zgromadzeni uczniowie mieli bardzo wiele pytań do kandydatów. Czas na odpowiedź była ograniczona, ponieważ, była to tylko minuta. Po zakończeniu debaty, uczniowie zapytani, czy warto organizować debatę i czy pomoże ona im przy wyborze przewodniczącego, jednogłośnie stwierdzili, że tak, jest ona bardzo pomocna, szczególnie dla uczniów klas młodszych.