Wrzesień - wracamy do szkoły

3 września powitaliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Przed hala sportową zebrali się uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 i klas III gimnazjum.
     Na początku wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego, później głos zabrała Pani Dyrektor Joanna Bernat, witając wszystkich bardzo serdecznie i ciepło. Szczególne słowa powitania skierowała do najmłodszych - przedszkolaków i uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Przedstawieni zostali nowi wychowawcy uczniów klas czwartych: Ilona Dwojakowska, Katarzyna Jędrzejczyk, Karolina Sojda i Alicja Stępień. W imieniu społeczności uczniowskiej głos zabrała przedstawicielka młodzieży z gimnazjum - Kamila Szot. Po uroczystym powitaniu uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.